Пошук

У Львові оголосили переможців премії «Високі стандарти журналістики-2018»


15 грудня у Львові оголосили переможців національної премії «Високі стандарти журналістики-2018». Переможцями стали: Маргарита Тулуп (у категорії «За швидкий та якісний розвиток у професії»),  Ліля Буджурова (у категорії «За якісний регіональний медійний проект», медіа - Crimean Tatars), Денис Бігус (у категорії «За сталий, якісний медійний проект», медіа - Bihus.info).Оголошуючи переможця у категорії «За швидкий та якісний розвиток у професії», експерт премії Ігор Балинський назвав Маргариту Тулуп надією української журналістики. «В Україні є багато журналістів, які пишуть на соціальну тематику, тексти Маргарита мають одну відмінність - в її текстах проблема не заступає людину. І саме тому Маргарита Тулуп є переможцем у цій номінації», - зазначив Ігор Балинський. І додав, що, на жаль, робота у соціальній журналістиці часто супроводжується емоційним вигорянням,  стресом, байдужістю чиновників та частини соціуму.


«Правда в тому, що ми нічого не знаємо про людей, які живуть навколо, і саме це привело мене в соціальну журналістику. Мені цікаво говорити не про них, а з ними. Моя правда – це правда людей, з якими я говорю», - прокоментувала переможниця Маргарита Тулуп.  


Перемогу у категорії «За якісний регіональний медійний проект» отримала керівниця порталу «Crimean Tatars» - Ліля Буджурова, яка проживає в Криму.

«Близько 5 років тому Крим розлучили з Україною. Ми - ті, хто не зміг розлучитися з рідним краєм, вирішили: щоб вижити, потрібно щось робити. Саме тому два роки тому з’явився «Crimean Tatars». Цей портал – це наш спосіб зберегти національну гідність та ідентичність. Сьогодні у нас близько 100 тисяч підписників, а для невеличкого кримськотатарського населення це багато», - розповіла на нагородженні Ліля Буджурова.


За її словами, нагорода у національній премії – ще одне підтвердження, що ми, незважаючи на обставини, досі разом.


У категорії «За сталий, якісний медійний проект» перемогу отримав Денис Бігус – керівник антикорупційного медіа Bihus.Info.  «Bihus.info - це робота великої команди, - наголосив Денис Бігус, - а мені щастить отримати нагороду особисто. Ніхто з тих, хто працює в невеличких медійних проектах, не може назвати себе сталим проектом. Адже для того, щоб вижити потрібно дуже багато і дуже якісно працювати. І я щасливий, що нашій команді це вдається».

Усі переможці отримали дипломи премії та грошові сертифікати на 50 тисяч гривень. «Ми переживаємо непрості часи в нашій державі: це і зовнішня агресія, і непроста політична ситуація, але журналісти мають завжди залишатися неупередженими, професійними і доносити об’єктивну точку зору. І ми хочемо підтримувати таких людей», - зазначив голова ВБФ «Мрії збуваються» Віталій Ломакович.


#ЗМІ #журналістика